Loading...

Co wstawiać na Instagrama?

Instagram jest obecnie jednym z największych mediów społecznościowych w internecie. Korzysta z niego regularnie ponad miliard użytkowników na całym świecie. Jest on dość powszechnie wykorzystywany blogerów, celebrytów, vlogerów a także przez firmy, które chcą dotrzeć do nowych klientów.

Jak wykorzystać profil na Instagramie?

Poprzez Instagram możemy budować wizerunek firmy oraz wspierać działania reklamowe. Jest to bardzo specyficzny portal gdyż jego użytkownicy wręcz pożądają na nim treści reklamowych. Nie może to być jednak nachalna reklama a we właściwy sposób dobrane zdjęcia. Profil na Instagramie możemy w banalny sposób połączyć z kontem na Facebooku. Dzięki czemu fani z fanpage w prosty sposób odnajdą nas na Instagramie. Umiejętne połączenie tych dwóch potężnych narzędzi social media niemal gwarantuje nam sukces marketingowy.

Co wstawiać na instagrama?

Co wstawiać na Instagrama?Rozpoczynając pracę z Instagramem należy opracować strategię (cele, metody) oraz konsekwentnie się jej trzymać poprzez dodawane treści. Aby zaistnieć na tym portalu musimy zaprezentować się w unikalny sposób. Najlepiej by publikowane przez nas zdjęcia były atrakcyjne, przyciągały uwagę, a jednocześnie prezentowały czym zajmuje się nasza firma. Dodając zdjęcia należy pamiętać, że użytkownicy Instagrama preferują ilustracje w jasnych odcieniach, z filtrami rozjaśniającymi. Nie zapominajmy, by przed dodaniem zdjęcia obrobić je w programie graficznym. Dodaną ilustrację należy opatrzeć hashtagami. Ułatwią one przypisanie zdjęcia do odpowiedniej grupy tematycznej. Maksymalnie można umieścić 30 hashtagów pod jednym zdjęciem. Spokojnie możesz w nich używać nazwy marki, którą promujesz. Aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców używaj popularnych hashtagów,dopasowanych do Twojej branży. Pamiętaj by śledzić aktualne trendy na Instagramie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

2 thoughts on “Co wstawiać na Instagrama?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *