Loading...

Jak opisywać zdjęcia na Instagramie?

Instagram to relatywnie nowe medium społecznościowe, skupia większość użytkowników Facebooka, ponieważ Instagram zakłada się automatycznie przy zakładaniu Facebooka. Posty na Instagramie wrzuca się w formie zdjęć, nie tak jak na Facebooku, na który można wrzucić tekst, udostępnić film czy link, ale także wrzucić zdjęcie.

Profil prywatny i publiczny na Instagramie

Profil na platformie Instagram może być zarówno prywatny jak i publiczny. Przy wyborze konta prywatnego łatwo można kontrolować kto widzi zawartość profilu, na każdą obserwację konta trzeba bowiem wyrazić zgodę. Jeżeli konto jest publiczne to każdy, bez względu na to czy jest obserwującym czy nie może zobaczyć zdjęcia udostępnione na profilu.

Jak opisywać zdjęcia na Instagramie?

Jak opisywać zdjęcia na Instagramie?Wiele osób, które posiadają dużą liczbę obserwujących swoje konto z powodzeniem na Instagramie zarabia. Czym większa liczba obserwujących tym większa szansa na współpracę z firmami, które same się zgłaszają aby zdjęcie z ich produktem wrzucić na swój profil. Aby zyskać dużą liczbę obserwujących trzeba wiedzieć jak opisywać zdjęcia na Instagramie. Warto przemyśleć tę kwestię jeszcze przed udostępnieniem zdjęcia. Dobry opis i użycie odpowiednich hasztagów jest kluczowe dla zwrócenia uwagi na swój profil większej liczby osób.

Warto w opisie zdjęcia zadać jakieś pytanie, naturalnie skłania to do odpowiedzi na nie, a to zwiększa zasięgi. Najważniejsze jednak są hasztagi. Aby zdjęcie, a co za tym idzie cały profil stał się bardziej popularny trzeba używać popularnych hasztagów. Takich, które są obserwowane przez większą ilość osób. Bo zdjęcie opatrzone takimi hasztagami wyświetla się na ich profilu. Najpopularniejsze z nich to #picoftheday #love #instagood warto też zaznaczyć miejsce, w którym zostało zrobione zdjęcie, to też zwiększy zasięgi.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]

2 thoughts on “Jak opisywać zdjęcia na Instagramie?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *