Loading...

Jak założyć stronę firmową na LinkedIn?

Konkurencja na dzisiejszym rynku pracy jest niezwykle duża. Bez wątpienia każdy chciałby pracować 7-8h dziennie zarabiając duże pieniądze. Działa to również w drugą stronę. Firmy również poszukują dobrych, wykwalifikowanych, sumiennych i odpowiedzialnych pracowników. W rzeczywistości zawarcie umowy o pracę jest dwustronną transakcją. Firma sprzedaje potencjalnemu pracownikowi swoje korzyści licząc na utargowanie jak największej kwoty. A pracownik sprzedaje firmie korzyści wynikające z zatrudnienia jego.

Profil na LinkedIn

Jak założyć stronę firmową na Linkedin?Co jednak zrobić, aby nasza firma przyciągała jak najlepszych pracowników, którzy podniosą jej miesięczne wyniki? Ktoś powiedział kiedyś, że jeżeli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz. Trzeba więc oprócz strony firmowej czy firmowego Facebooka mieć również stronę firmową na LinkedIn. Ten portal jest wręcz absolutnym “must have” dla wszystkich osób, chcących zajmować się biznesem na poważnie. Można tam znaleźć nie tylko szczegółowe profile osób pracujących na stanowiskach kierowniczych, ale również m.in. szczegółowe dane dotyczące firm, ich profilu działalności czy historii.

Jak założyć stronę firmową na LinkedIn?

Jeżeli więc jesteś właścicielem firmy i nie masz jeszcze profilu na LinkedIn, musisz go obowiązkowo założyć. Jest to nie tylko dobra informacja o Twojej firmie, ale również znak, że jest to poważne przedsiębiorstwo. Jak założyć stronę firmową na LinkedIn można dowiedzieć się z licznych internetowych poradników, kursów jak również z konsultacji prowadzonych ze specjalizującymi się w takich kwestiach ludźmi, którzy taki profil mogą nawet za nas (oczywiście za odpowiednią opłatą) prowadzić. Dlatego nie zwlekaj i załóż stronę na LinkedIn, a zobaczysz że prędzej czy później zainwestowany w ten sposób czas zwróci Ci się.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

2 thoughts on “Jak założyć stronę firmową na LinkedIn?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *