Loading...

Profesjonalny odkurzacz dla Twojego biura

Na komfort w miejscu pracy składają się nie tylko wygodne krzesła, czy działający ekspres do kawy, ale również higiena. Chociaż warto dbać o tę osobistą każdego pracownika, dzisiaj porozmawiamy o porządku w pomieszczeniach. Wzbijający się w powietrze kurz może powodować reakcje alergiczne, w tym kichanie, które często jest niezbyt przychylnie odbierane przez pozostałe osoby w biurze. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnego odkurzacza przemysłowego, którym każdy da radę posprzątać, nawet bardzo dużą przestrzeń. Numatic PSP 180-11 posiada liczne cechy, które zadowolą potrzeby nie tylko firm sprzątających, ale nawet laików niemających styczności z podobnym urządzeniem.

Lekkość i funkcjonalność

Dzięki niedużej wadze (tylko 6 kg) i poręcznemu uchwytowi, każdy z łatwością będzie mógł przenieść odkurzacz w wybrane miejsce i rozpocząć porządki. Ułatwia to również 10-metrowy kabel. Z jego pomocą można odkurzyć dużą przestrzeń, bez konieczności ciągłego przełączania wtyczki. Taka swoboda w przemieszczaniu się odkurzacza przyspiesza cały proces i jest komfortowa dla osoby obsługującej urządzenie. Końcówki do rury ssącej umożliwiają odkurzanie kilku różnych powierzchni. Bez problemu można sprzątnąć nie tylko podłogę, ale również półki, a nawet krzesła, dzięki użyciu elementu z włosiem lub do tapicerki. Po zapoznaniu się z instrukcją produktu można dowiedzieć się więcej o tym, kiedy najlepiej jest stosować daną końcówkę.

Oszczędność na każdym kroku

Zakup Numatic PSP 180-11 oznacza oszczędność już na samym początku przygody z tym odkurzaczem biurowym. Ze względu na swoją niską cenę i wysoką jakość, jest silnym konkurentem dla innych modeli oraz marek o znacznie wyższym koszcie. Mimo że nie pobiera on dużo prądu w skali roku, ma bardzo dużą siłę ssącą. Oznacza to, że przy minimalnych opłatach za prąd otrzymamy produkt doskonale spełniający naszą potrzebę, jaką jest dokładność przy zbieraniu, chociażby najmniejszych okruszków. Posiada on także bardzo pojemne i tanie worki, których nie trzeba często wymieniać. Tak więc nawet kiedy już zapełnimy cały zbiornik, nie musimy obawiać się, że kupienie nowego będzie zbyt kosztowne.

Kupno profesjonalnego odkurzacza do sprzątania biura to inwestycja nie tylko w czas, ale i komfort osoby go obsługującej. Dzięki wyposażeniu w wydajne elementy techniczne i zadowalające parametry, można szybko i sprawnie posprzątać nawet najbardziej wymagającą przestrzeń i powierzchnię. Jeśli zastanawiasz się, jaki produkt może sprostać Twoim oczekiwaniom pod względem jakości i wydatków, sprawdź model Numatic PSP180-11.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *