Loading...

Ranking firm IT z Wrocławia

 

Wybór odpowiedniej firmy IT może wiązać się z być albo nie być danego przedsiębiorstwa. Nie da się ukryć, że w obecnych czasach większość transakcji czy procesów biznesowych przeniesiona zostaje do sieci. Również funkcjonowanie bez takich gadżetów technologicznych jak smartfony czy laptopy, jest trudne do wyobrażenia. Na rynku nie brakuje firm IT, chwalących się swoimi umiejętnościami i osiągnięciami. A kto wyróżnia się w tej branży we Wrocławiu?

 

4. X-coding

Firma działa na wrocławskim rynku od 10 lat. Charakteryzuje ją stawianie na silny i zmotywowany zespół, dzięki, któremu osiąga zakładane cele. Liczy się dla nich również udział klientów, którzy wprowadzają wiedzę ekspercką w swoim fachu. Ważne jest dla nich, aby zainwestowane w ich usługi pieniądze, zwracały się klientom w szybkim tempie.

Stosując metody pochodzące ze SCRUM, ich projekty powstają w sposób dynamiczny i nastawiony na komunikację. Pracują w sprintach, rozmawiają o swoich pomysłach i dostarczają systematyczne raporty. Dzięki temu wzbudzają w klientach poczucie zaufania oraz profesjonalizmu.

 

3. Altimi

Wrocławska firma z piętnastoletnim stażem, cechuje się dążeniem do rozwoju kompetencji swoich pracowników oraz wdrażaniem nowych rozwiązań IT. Do klienta podchodzą indywidualnie i zawsze mają na celu ich potrzeby. Mogą pochwalić się zespołem aż 200 specjalistów, którzy z zapałem realizują każdy powierzony im projekt. Do tego sięgają nie tylko lokalnie, ale i zagraniczne. Ich partnerzy mają siedziby m.in. w Niemczech, Szwajcarii czy Danii.

 

2. Studio Software

Firma z Wrocławia, dla której najważniejszym czynnikiem w codziennym funkcjonowaniu jest zaufanie. Dlatego od początku do końca ich klienci mają wgląd w proces projektowania produktu. Otrzymują regularne raporty i mają dostęp do systemu JIRA. Ponadto firma pracuje w podejściu Agile, co pozwala jej na sprawne i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Odwiedzając ich stronę, można bez problemu zapoznać się z ich najnowszymi projektami. Pomagają rozwijać się zarówno startupom jak i przedsiębiorstwom, które są na rynku od lat.

 

1. iMakeable

iMakeable to firma IT, które może pochwalić się niezawodnością w dostarczaniu projektów i szybką responsywnością. W przypadku potrzeby szybkiej konsultacji odpowiedź udzielana jest przez specjalistów przed upływem 3 godzin. Ponadto w ich zespole znajdują się pracownicy z kompetencjami z różnych branż, co pozwala na podejście do każdego projektu z wielu perspektyw. Doświadczona drużyna wie, w jaki sposób równie dobrze zaprojektować aplikację mobilną jak i webową. Oferują wykonywanie projektów w oparciu o UI/UX oraz pomoc w projektowaniu oprogramowania. Co więcej, szkolą zespoły swoich klientów, aby mogli oni bezproblemowo obsługiwać nowe narzędzie. Na rynku wrocławskim stanowią silną konkurencją dla swoich starszych „kolegów po fachu” i wyróżniają się młodą kadrą zarządzającą. Dzięki temu nie brakuje im wigoru i chęci, niezależnie od projektu, nad którym pracują.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]