Loading...

Skąd pobrać darmowe zdjęcia na stronę www?

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z pisaniem bloga lub tworzeniem strony internetowej zapewne zastanawiasz się skąd pobrać darmowe zdjęcia na stronę www. Zarówno blog, jak i strona www bez zdjęć nie przyciągnie uwagi potencjalnych odbiorców.

Rola zdjęć na stronach internetowych

Grafika odgrywa bardzo ważną rolę w niemal każdym serwisie internetowym. Statystyki udowadniają, że dzięki kolorowej grafice zwiększamy ilość odwiedzin strony. Odpowiednie zdjęcie pomaga podjąć decyzję o zakupie przedmiotu. Niejednokrotnie niezrozumiałe informacje możemy przekazać w jasny sposób za pomocą graficznej ilustracji. Zdjęcia nie tylko urozmaicają nasze artykuły lecz zachęcają czytelnika, by do nas powrócił. Dzięki grafice nasza strona staje się spójna, nie jest przypadkowym zlepkiem treści ale miejscem wartym ponownych odwiedzin.

Skąd brać darmowe zdjęcia na stronę www?

Skąd pobrać darmowe zdjęcia na stronę www?W Internecie istnieją strony, z których możemy pobrać darmowe zdjęcia na bloga lub naszą stronę firmową. Darmowe zdjęcia możemy wykorzystać do celów komercyjnych, dzięki wysokiej jakości grafikom ubogacamy nasze artykuły. Przed pobraniem darmowej grafiki należy zapoznać się z licencją, byś wiedział czy możesz zrobić ze zdjęciem praktycznie wszystko co chcesz. Na wielu stronach z darmowymi zdjęciami, mamy umieszczoną informację, że zdjęcie możemy wykorzystać do użytku komercyjnego jednak musimy wstawić na stronie odnośnik do zdjęcia. Darmowe zdjęcia wcale nie są gorsze od tych, za które musimy zapłacić. Autorzy niektórych zdjęć mogliby spokojnie wystawić je na serwisy z płatnymi grafikami. Są one świetnej jakości. Strony internetowe oferujące darmowe zdjęcia do pobrania oferują nam ogromny wybór grafik. Można je nazwać niemal wyszukiwarkami z powodu ogromnej bazy zdjęć.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

3 thoughts on “Skąd pobrać darmowe zdjęcia na stronę www?”

  1. Można też oczywiście poszukać na google. Tylko musisz w narżędziach odznaczyć że szukasz zdjęcia do wykorzystania komercyjnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *